Diskusní téma: Vzkazník

Datum 26.07.2017
Vložil Ida Šmídová
Titulek trpké a zahořklé tvářící se jako objektivní

Našla jsem na internetu články paní V., což mne zaválo na tento web. Nejvíce mne vadí, že něco, co se tváří jako velmi objektivní a informační je vlastně tendenčně zaměřeno proti všemu waldorfskému. Co se asi děje v nitru těch, kteří takto brojí proti jedné z dostupných alternativ. Mnoho let jsem učila na klasické škole a povědomí i kontakt s waldorfem mi pomáhal vnést do jinak zkostnatělého systému klasického školství "něco navíc" a jsem za to hluboce vděčná. Tak jako jsou lidé zcela jedineční, jsou i naše reakce jedinečné. Pokud chcete být ale objektivní, odložte ty štětce namočené do černé barvy. To pak působí spíše jako nějaké soudobé inkviziční komando, než milé a nezaujaté informátorky. Soudný a vědomý rodič si najde školu pro dítě dle svého nejlepšího vědomí a svědomí a má možnost posoudit, zda je pro něj vhodná, Vás ovšem neshledávám jako zdroj, který by postupoval nezaujatě. Možná by jste mohly chvíli otočit svou pozornost směrem ke klasickému školství, tam by Vaše energie možná přinesla i něco užitečného.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode